EGO Power + PAD1800E Inverter (AKKSI ÉS TÖLTŐ NÉLKÜL)
Kosárba
Főkategória
Tartozékok
Akkumulátorok és töltők
Az EGO Power+ Nexus Escape 220–240 V-os Inverter 1db váltóáramú aljzattal és 2db USB porttal rendelkezik, mellyel Ön könnyedén tölteni vagy használni tudja elektromos berendezéseit 180 W teljesítményig. A könnyű kialakítás és a fogantyú megkönnyíti a készülék hordozását – így kempingezéshez tökéletes választás. A PAD1800E hátulján található világítással egy állítható és erő fényforrást kap, kisebb munkálatokhoz, tájékozódáshoz, hangulatvilágításhoz tökéletes.
Otthon felhasználás esetén berendezéseinkre 5 év, akkumulátorainkra 3 év garanciát biztosítunk!
Bővebben
Gyártó
EGO
További adatok
Raktáron
Külső raktárban (szállítás 3-5 munkanap)
51 990
Kosárba
Főraktár
0 db
Külső raktárban
14 db
(szállítás 3-5 munkanap)
Hitelkalkulátor
Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be
Cofidis express online áruhitelt
Részletek
Akkumulátor feszültsége: 56 V
Akkumulátorportok száma 1
Jel típusa Szögletes hullám:
Kimeneti feszültség & Frekvencia: 220-240V, 50Hz
Max. Folyamatos kimeneti teljesítmény: 150 W
Kimeneti csúcsteljesítmény: 180 W
Kimeneti csúcsidőtartam: 3 s
Azonnali induló kimeneti teljesítmény: 150 W
Azonnali induló kimenet időtartama: 3 s
Töltő: Nem
Aljzatok típusa: VDE/BS
Aljzatok száma: 1
USB portok típusa: A
USB Portok száma: 2
USB Kimenete 21: W
Bluetooth: No
WIFI: No
Hosszúság (mm): 185
Szélesség (mm): 126
Magasság (mm): 73
Tömeg (g): 530
Kapacitás:150 Wh
Adatok
Akkumulátor feszültsége
56 V