EGO PAD 1500E adapter+ USB 1500W, 56V/230V
Kosárba
Főkategória
Tartozékok
Akkumulátorok és töltők
Az új EGO Power + Nexus Escape lehetővé teszi egyedülálló szabadalmaztatott íves lítium akkumulátor-technológiánk erejének hasznosítását, bárhol és bármikor, amikor csak szüksége van rá. A robosztus Nexus Escape Power Inverteren található egy 240 V-os hálózati csatlakozó, valamint két USB-port, amelyekkel mobiltelefonok, laptopok, fényképezőgépek és egyéb elektromos eszközök töltését végezheti el akár 150 Watt maximális teljesítményig.
Az EGO Power + Nexus Escape képes egy 42”-os televíziót akár tíz órán keresztül működtetni, 27 mobiltelefont vagy 5 laptopot tölteni (7,5 Ah akkumulátorral).